• apette.pl

Regulamin

  1. Serwis - strona internetowa pod adresem www.apette.pl.
  2. Korzystając z serwisu zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.
  3. Użytkownik strony publikuje swoje przepisy, zdjęcia i komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach strony.
  4. Użytkownik umieszczając w Serwisie zdjęcia i teksty oświadcza, że przysługują mu wszelkie autorskie prawa majątkowe do wyżej wymienionych lub prawa do korzystania z tych materiałów obejmujące w szczególności prawo do prezentowania ich w internecie.
  5. Dodając materiały w Serwisie wyrażasz zgodę na nieograniczone czasowo i terytorialnie udostępnianie ich bez żadnych ograniczeń wszystkim użytkownikom strony. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tej strony mają prawo do usuwania, zmiany, przywracania usuniętych lub zmienionych materiałów. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
  6. Dodając materiały na stronie w Serwisie wyrażasz zgodę na bezpłatne wykorzystanie ich w zewnętrznych kampaniach promujących i reklamujących stronę
  7. Użytkownik zobowiązuje się, że w momencie wystąpienia z roszczeniami w stosunku do Serwisu przez osoby trzecie z tytułu naruszenia ich praw przez wykorzystanie zdjęć lub tekstów umieszczonych przez Użytkownika przejmie na siebie w całości koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań

Pamiętaj mnie    

Załóż nowe konto | Zapomniałe(a)ś hasła?

Przepisy - apette.pl 2008-2013r. Wszelkie prawa zastrzeżone.